PRACUJ JAKO OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH

Ul. Zamknięta 10/ lok. 2.6
30-554 Kraków

Zapraszamy do biura
8.00-16.00

Dołącz do naszego zespołu w Krakowie

Pracuj w Arkadia Care

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi opiekuńcze na terenie Niemiec. Codziennie w swojej pracy dążymy do tego aby wszyscy nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z naszych usług. Każda osoba z naszego zespołu pochodzi z innego zakątka Polski. W zgraną grupę połączył nas sentyment do pięknego Krakowa. Motywuje nas świadomość niesienia profesjonalnej pomocy na wielu płaszczyznach.
Codziennie przyjeżdżamy do pracy, po to by dać pracę komuś innemu i osiągnąć z tego satysfakcję.

Na wszystkich stanowiskach oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Stałe wynagrodzenie

Szkolenie przed rozpoczęciem pracy

Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Atrakcyjny system premiowy

Pakiet benefitów

Zobacz nasze oferty pracy

Specjalista ds. kontraktów z językiem niemieckim

Zakres obowiązków:

  • Aktywne poszukiwanie Partnerów biznesowych na rynku niemieckim
  • Mailowa i telefoniczna obsługa klienta niemieckojęzycznego
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientem oraz personelem opiekuńczym
  • Organizacja i koordynacja wyjazdu i pobytu personelu opiekuńczego za granicą
  • Kompleksowa obsługa kontraktów
  • Współpraca z pozostałymi działami w zakresie realizowanych działań
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z potencjalnymi klientami

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie minimum B1
  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku (mile widziane w branży opiekuńczej)
  • Samodzielność w wykonywanych obowiązkach
  • Komunikatywność, kreatywność oraz dobra organizacja pracy
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji
  • Asertywność i umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

Specjalista ds. rekrutacji

  • poszukiwanie Kandydatów do pracy w Niemczech w charakterze Opiekuna osób starszych,
  • telefoniczne i bezpośrednie rozmowy rekrutacyjne,
  • aktualizacja baz danych,
  • wstępna selekcja kandydatów,
  • organizowanie i prowadzanie spotkań informacyjnych.

Wymagania:

  • nastawienie na realizację celów,
  • zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • znajomość MS Excel
  • doświadczenie w sprzedaży, call center lub obsłudze klienta (mile widziane)
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Praktykant w dziale administracji

  • Ewidencja poczty przychodzącej i wychodzącej
  • Kompletacja dokumentów do wyjazdu personelu opiekuńczego za granicę
  • Kontrola zgodności danych w systemie z dokumentacją trwałą
  • Generowanie i kontrolowanie umów
  • Archiwizacja dokumentów

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane, ale nie wymagane
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
Napisz do nas

Wypełnij formularz
i dołącz do naszego Zespołu!

    *Pola obowiązkowe
    REGULAMIN

    ** Zgoda na przetwarzanie danychTAK

    Zgoda na marketing emailTAK

    Zgoda na marketing SMS/MMSTAK

    Klauzula informacyjna do zgody na przetwarzanie danych Więcej

    ** Zaznaczenie zgody jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji