Dołącz do naszego zespołu w Krakowie

Pracuj w Arkadia Care

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi opiekuńcze na terenie Niemiec. Codziennie w swojej pracy dążymy do tego aby wszyscy nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z naszych usług. Każda osoba z naszego zespołu pochodzi z innego zakątka Polski. W zgraną grupę połączył nas sentyment do pięknego Krakowa. Motywuje nas świadomość niesienia profesjonalnej pomocy na wielu płaszczyznach.
Codziennie przyjeżdżamy do pracy, po to by dać pracę komuś innemu i osiągnąć z tego satysfakcję.

Na wszystkich stanowiskach oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Stałe wynagrodzenie

Szkolenie przed rozpoczęciem pracy

Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Atrakcyjny system premiowy

Pakiet benefitów

Zobacz nasze oferty pracy:

Specjalista ds. rekrutacji z j. niemieckim

W pracy odpowiedzialny/a będziesz za:

  • Poszukiwanie Kandydatów do pracy w Niemczech w charakterze Opiekuna osób starszych
  • Weryfikację znajomości j. niemieckiego
  • Aktualizację baz danych
  • Telefoniczne i bezpośrednie rozmowy rekrutacyjne
  • Wstępną selekcję kandydatów
  • Organizowanie i prowadzenie spotkań informacyjnych

Poszukujemy osoby, która:

  • Zna język niemiecki na poziomie min. B1
  • Pracowała wcześniej w sprzedaży, call center lub obsłudze klienta
  • Jest zaangażowana, nastawiona na realizację celów i bardzo dobrze zorganizowana
  • Lubi rozmawiać przez telefon, a łatwość w nawiązywaniu kontaktów to jej mocna strona
  • Szuka miejsca, w którym w atmosferze współpracy i wsparcia realizuje codzienne zadania i nowe pomysły
  • Posiada status studenta, ale nie jest to warunek konieczny

Młodszy Specjalista ds. logistycznych

  • Planowanie, organizację i kontrolę przejazdów pracowników na trasie Polska-Niemcy-Polska
  • Optymalizowanie kosztów procesu logistycznego
  • Ścisłą współpracę z firmami przewozowymi
  • Wsparcie działu księgowości przy ewidencjonowaniu, kontroli, weryfikacji i księgowaniu dokumentów
  • Ewidencję poczty wychodzącej

Wymagamy:

  • Znajomości Excela na poziomie dobrym
  • Wielozadaniowości, umiejętności pracy pod presją czasu
  • Otwartości na nowe zadania i wyzwania
  • Chęci rozpoczęcia pracy i zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego i status studenta (możliwość zrealizowania płatnych praktyk)

Koordynator zleceń

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z potencjalnymi i obecnymi partnerami na terenie Niemiec
  • Negocjowanie warunków współpracy i współtworzenie ofert odpowiadających potrzebom klientów
  • Telefoniczną oraz e-mailową obsługę klienta niemieckojęzycznego
  • Koordynowanie projektów

Wymagamy:

  • Znajomości języka niemieckiego na poziomie min. B2 – warunek konieczny
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w obsłudze klienta
  • Sumienności i dużej samodzielności w działaniu
  • Komunikatywności
Napisz do nas

Wypełnij formularz
i dołącz do naszego Zespołu!

*Pola obowiązkowe
REGULAMIN
** Zgoda na przetwarzanie danychTAK
Zgoda na marketing emailTAK
Zgoda na marketing SMS/MMSTAK
Klauzula informacyjna do zgody na przetwarzanie danych Więcej
**Zaznaczenie zgody jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji